Maturitní ples

V zámecké restauraci v Hradci nad Moravicí se v pátek 13. prosince 2019 od 19:30 hodin konal tradiční Maturitní ples žáků tříd 4.P a 4.S naší školy. Ples se těšil hojné účasti jak žáků 4. ročníku a jejich rodičů, prarodičů, sourozenců a přátel, tak také dalších žáků naší školy, učitelů a hostů.

Ples naší školy je každý rok výjimečný především tím, že kromě vedení školy a učitelů mají na jeho přípravě a organizaci velký podíl samotní žáci 4. ročníku. Žáci si sami ples naplánovali, zajistili výhry v tombole, sami také prodávali losy do tomboly a výhry z ní výhercům rozdávali, svůj ples si žáci sami moderovali, připravili si vlastní taneční nástup před slavnostním šerpováním a sami se ujali kulturního vystoupení.

Během plesu bylo ošerpováno 27 maturantů oboru Provoz a ekonomika dopravy a 12 maturantů oboru Logistické a finanční služby. Po slavnostním šerpování ples pokračoval hudební zábavou, k poslechu i tanci hrál DJ.

Před půlnocí proběhlo losování tomboly, v níž bylo připraveno velké množství výher: dárkových balíčků, poukázek na odběr zboží a služeb, cukrovinek, kuchyňského zboží, knih, lahví červeného a bílého vína a mnoho dalších balíčků s překvapením.

Pořadatelé plesu děkují všem sponzorům a firmám, rodičům, studentům, pracovníkům a přátelům školy za jejich finanční příspěvky a věcné dary. Za profesionální fotografie děkujeme sipka Lukáši Kaštovskému.

Mgr. Michal West
publikováno: 24. prosince 2019

Fotogalerie

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Videoukázka

náhled

Tato akce na sociálních sítích

logo sipka Školní profil na TikToku
logo sipka Školní profil na Facebooku