sipka SOŠ logistickásipka Akce školysipka 2014/2015sipka Nejkrásnější poštovní známka

Soutěž O nejkrásnější poštovní známku

V letošním roce naše škola uspořádala již 5. ročník výtvarné soutěže pro žáky základních škol O nejkrásnější poštovní známku.

Do soutěže jsme letos obdrželi velké množství grafických prací. Soutěž se těší stále větší popularitě, neboť se každým rokem do soutěže zapojuje více základních škol, než v roce předchozím.

Na 1. místě se tentokrát umístila Eliška Metelková ze Základní školy Budišov nad Budišovkou, 2. místo obsadila Anna Prokešová ze Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 a 3. místo Vendula Gerecká ze Základní školy Opava Englišova 82. Vítězům gratulujeme!

Ceny byly vítězům předány na začátku 2. pololetí ve třídách vítězných základních škol. Vítězové získali diplom, aršíky se svými známkami a poukaz na nákup elektroniky a výpočetní techniky v e-shopu v hodnotě 200, 300 a 400 Kč.

Poukazy na nákup elektroniky v e-shopu letos již podruhé nahradily věcné ceny pro vítěze nejen proto, abychom vítězům umožnili vybrat si výhru dle svých představ, ale také proto, že právě v letošním roce naše škola výuku modernizované verze oboru Logistické a finanční služby, ve kterém se nově studenti vzdělávají nejen v poštovních, peněžních a logistických službách, ale mj. právě také ve správě a řízení e-shopů a e-bankingu.

Michal West
publikováno: 15. března 2015

Vítězné motivy

náhlednáhlednáhled

Známky s vítěznými motivy a diplomy vítězů

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Fotogalerie

náhlednáhled