sipka SOŠ logistickásipka Akce školysipka 2011/2012sipka Nejkrásnější poštovní známka

Soutěž O nejkrásnější poštovní známku

V letošním roce naše škola vyhlásila již II. ročník výtvarné soutěže O nejkrásnější poštovní známku.

Do soutěže jsme letos obdrželi celkem 55 obrázků. Soutěže se účastní žáci z osmi různých škol (abecedně): Devátá základní škola Frýdek-Místek, Sedmá základní škola Frýdek-Místek, Základní škola a mateřská škola Hodslavice, Základní škola a mateřská škola Kopřivnice, Základní škola arcibiskupa J. Gawliny Rudnik (Polsko), Základní škola Englišova, Opava, Základní škola Opava, Edvarda Beneše a Základní škola T. G. Masaryka.

Na 1. místě se umístila Kristýna Bergerová ze Základní školy Opava, Edvarda Beneše s motivem Máme rádi zvířata. 2. místo obsadila Kristýna Dušková ze Základní školy Englišova z Opavy a 3. místo Veronika Minářová z Deváté základní školy z Frýdku-Místku. Speciální ocenění – čestné uznání – bylo uděleno Nikol Swandulla ze Základní školy arcibiskupa J. Gawliny z Polského Rudniku. Vítězům gratulujeme!

Michal West
publikováno: 30. června 2012

Informace z tisku

Tisk

Vítězné motivy

náhlednáhlednáhlednáhled

Známky s vítěznými motivy

náhlednáhlednáhlednáhled

Fotogalerie

náhlednáhlednáhled

Do soutěže byly zaslány tyto obrázky:

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled