Den strašidel

Pro rozptýlení dlouhé chvíle žáků ubytovaných na domově mládeže se rozhodli vychovatelé spáchat dušicko-helloweenskou výzdobu chodeb a jídelny domova mládeže. Za jejich vydatné pomoci se podařila připravit výzdoba ve formě nejrůznějších strašidel, dýní a obrázků na sklo se strašidelným námětem.

Jako završení těchto rukodělných aktivit bylo večerní řádění ve formě her o sladké odměny. Ubytovaní se utkali v závodech osmiveslic Oxfordu a Cambridge, vyzkoušeli si své jazykové schopnosti v přitahování kostky cukru na niti pouze za pomoci vlastního jazyku. Zažili přehlídku chlapeckých nohou, při které měli hádat majitele konkrétní nohy. Členové soutěžících skupin, vlastně spíše členky, chlapecká část se zapojovala jen velmi sporadicky a nerada, se ve skupině spojovaly provázkem.

Jako závěr bylo ochutnávání pravého amerického dýňového koláče, který nám ochotně připravily paní kuchařky. Během mlsání se přečetlo a povědělo několik strašidelných historek a na úplný závěr bylo připravené promítání filmu Interview s upírem.

Michal Jílek
publikováno: 25. listopadu 2009

Fotogalerie

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled