sipka SOŠ logistickásipka Akce školysipka 2013/2014sipka Nejkrásnější poštovní známka

Soutěž O nejkrásnější poštovní známku

V letošním roce naše škola uspořádala již 4. ročník výtvarné soutěže pro žáky základních škol O nejkrásnější poštovní známku.

Do soutěže jsme letos obdrželi velké množství grafických prací. Soutěž se těší stále větší popularitě, neboť se každým rokem do soutěže zapojuje více základních škol, než v roce předchozím.

Na 1. místě se tentokrát umístila Markéta Bařinková ze Základní školy Budišov nad Budišovkou, 2. místo obsadila Pavla Silná ze Základní školy Englišova, Opava a 3. místo Sára Šromová ze Základní školy Opava, Otická. Vítězům gratulujeme!

Ceny byly vítězům předány na začátku 2. pololetí ve třídách vítězných základních škol. Školy vítězných žáků obdržely aršíky se známkami s vítězným motivem. Samotní vítězové pak získali diplom, aršíky se svými známkami a poukaz na nákup elektroniky a výpočetní techniky v e-shopu v hodnotě 200, 400 a 500 Kč.

Poukazy na nákup elektroniky v e-shopu letos nahradily věcné ceny pro vítěze nejen proto, abychom vítězům umožnili vybrat si výhru dle svých představ, ale také proto, že právě v letošním roce naše škola připravuje modernizaci oboru Logistické a finanční služby, ve kterém se nově budou studenti vzdělávat nejen v poštovních, peněžních a logistických službách, ale mj. právě také ve správě a řízení e-shopů a e-bankingu.

Michal West
publikováno: 17. února 2014

Vítězné motivy

náhlednáhlednáhled

Známky s vítěznými motivy a diplomy vítězů

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled

Fotogalerie

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled