Maturitní ples

V hotelu Belaria se v pátek 9. prosince 2011 od 20:00 hodin konal tradiční Maturitní ples 4. ročníků naší školy. Ples se těšil hojné účasti jak z řad žáků 4. ročníků a jejich rodičů, prarodičů, sourozenců, kamarádů a dalších osob z jejich okolí, tak také z řad dalších žáků naší školy, učitelů, vedení školy a dalších hostů.

Ples naší školy je každý rok výjimečný především tím, že kromě vedení školy a učitelů mají na jeho přípravě a organizaci velký podíl samotní žáci 4. ročníků. Žáci si sami ples naplánovali, zajistili výhry v tombole, sami také tombolu výhercům rozdávali, svůj ples si žáci sami moderovali, zajistili taneční vystoupení a připravili si vlastní taneční nastoupení před slavnostním šerpováním.

Během plesu bylo ošerpováno všech 28 maturantů oboru Provoz a ekonomika dopravy a 27 maturantů oboru Poštovní a peněžní služby. Po slavnostním šerpování ples pokračoval v obou sálech sipka hotelu Belaria. V hlavním sále hrála k poslechu, ale i k tanci živá kapela a v malém sále hudbu řídil DJ. Každý si tedy přišel na své a všichni se náramně bavili. V hlavním sále se také konalo několik tanečních vystoupení – o dvě se postaral taneční soubor z Vítkova a dále vystoupila jedna skupina dětí z taneční školy sipka Dance4Life.

Před půlnocí proběhlo vyhlášení tomboly, do které si všichni účastníci mohli během plesu zakoupit lístek od našich maturantů. V tombole bylo rozdáno celkem přes 1200 cen, mezi nimi minivěž Sharp, tiskárna, elektrická trouba, parní čistič, dorty, souprava AKU nářadí, digitální osobní váha, sada porcelánu, dárková sada Tullamore Dew a J. P. Chenet, elektrická pánev, poukázky na zboží a kosmetické služby, cukrovinky, kuchyňské zboží, šampusy, knihy, deštníky, láhve červeného, bílého vína a medoviny, kávová souprava, balíčky s kosmetikou, ovoce a uzenářské výrobky, koláče, zákusky a jiné pekárenské výrobky a spousta dalších balíčků s překvapením.

Pořadatelé plesu děkují sponzorům (abecedně) Abel Computer Opava, AKZONOBEL, Arcelor Mittal Ostrava, Argentinum, AUTOKELLY, Balakom, BEKUS ART Style, C&A, Cestovní kancelář Dery, Česká pošta, s. p., DATA INTER Opava, Dog Chow, Dumag, Eso, Fujitsu Technology Solutions, s. r. o., Globus Opava, Hruška, India, Jafra – Studio Visage Opava, Kadeřnictví ART, Kadeřnictví Šárka Opava, Květinka Dery, Lavaza, Luna Ovo Opava, Luxor, Magistrát Opava, Město Hlučín a Dolní Benešov, Mistral, MM Reality, Nordservice, Oberbank, OpavaNet, Optys Opava, Otis Olomouc, OZZO Ostrava, Plong GASTRO, POHL, a. s., Poštovní spořitelna, Raiffeisen bank, Revírní bratrská pojišťovna, SHARP Ostrava, Slezské pekárny Opava, Textil Iva, TQM Opava, UMMO a silver shop, Včelbal, Velkoobchod Pavel Drastik, Videoprivat, Vodafone a všem dalším firmám, rodičům, studentům, pracovníkům a přátelům školy za jejich finanční příspěvky a věcné dary.

Michal West
publikováno: 11. prosince 2011

Fotogalerie

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled